Obchodní podmínky

Objednání

Nákup přes nákupní košík v této chvíli umožňuje pouze platbu kartou pomocí PayPal. Pokud preferujete platbu dobírkou nebo převodem na účet, objednejte zboží přes kontaktní formulář, nebo mi napište na e-mail ivana.holbova@gmail.com. V objednávce prosím uveďte název zboží, jeho velikost, Vaše jméno, adresu a způsob platby. Po odeslání objednávky Vám bude zasláno potvrzení objednávky.

Termín dodání

Termín dodání je maximálně 3 dny od obdržení objednávky. V případě platby bankovním převodem je termín dodání maximálně 3 dny ode dne připsání platby na náš účet. Termínem dodání se rozumí den odevzdání zboží dopravci k přepravě.

Platba

Platbu můžete uskutečnit kartou pomocí PayPal.
Dále můžete zaplatit bankovním převodem a to předem na účet, který Vám bude zaslám společně s potvrzením objednávky.
Zboží můžete táké zaplatit dobírkou, v tomto případě je k objednávce připočtena cena dobírky 30Kč.

Doprava

Zboží je zasíláno Českou poštou jako doporučený balíček a je pečlivě zabaleno. Při objednávce do 1000Kč činí poštovné 60Kč. Při objednávce nad 1000Kč je poštovné zdarma. O předání zboží dopravci Vás vždy informuji a zasílám Vám podací číslo zásilky.

Vrácení zboží

Vrácení zboží se řídí platnými zákony. Vrácené zboží nesmí vykazovat známky použití, nesmí být poškozeno a musí být vráceno v originálním obalu. Pokud bude zboží vráceno v naprostém pořádku, bude Vám vrácena částka za zboží, ale bez poštovného.

Záruka a reklamace

Záruční doba se řídí platnými zákony. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na opotřebování běžným užíváním, na vady způsobené nešetrným zacházením nebo chybnou manipulací.

Upozornění

Výrobky nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože obsahují malé části – knoflíky. Všechno zboží je ušito z nových materiálů, v nekuřáckém prostředí a bez přítomnosti zvířat.