Jak nakupovat

Objednání

Nákup přes nákupní košík v této chvíli umožňuje platbu dobírkou nebo převodem na účet. Po odeslání objednávky Vám bude zasláno potvrzení objednávky.

Termín dodání

Termín dodání je maximálně 1 týden od obdržení objednávky. V případě platby bankovním převodem je termín dodání maximálně 1 týden ode dne připsání platby na náš účet. Termínem dodání se rozumí den odevzdání zboží dopravci k přepravě.

Platba

Platbu můžete uskutečnit bankovním převodem a to předem na účet, který Vám bude zaslán společně s potvrzením objednávky.
Zboží můžete také zaplatit dobírkou, v tomto případě je k objednávce připočtena cena dobírky 90Kč.

Doprava

Zboží je zasíláno Českou poštou jako doporučený balíček a je pečlivě zabaleno. Poštovné je ZDARMA v případě platby předem (v případě platby dobírkou je k objednávce připočteno 90Kč). O předání zboží dopravci Vás vždy informuji a zasílám Vám podací číslo zásilky.

Vrácení zboží

Vrácení zboží se řídí platnými zákony. Vrácené zboží nesmí vykazovat známky použití, nesmí být poškozeno a musí být vráceno v originálním obalu. Pokud bude zboží vráceno v naprostém pořádku, bude Vám vrácena částka za zboží, ale bez poštovného.

Záruka a reklamace

Záruční doba se řídí platnými zákony. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na opotřebování běžným užíváním, na vady způsobené nešetrným zacházením nebo chybnou manipulací.

Upozornění

Výrobky z kolekcí šatů pro panenky nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože obsahují malé části – knoflíky. Všechno zboží je ušito z nových materiálů, v nekuřáckém prostředí a bez přítomnosti zvířat.